úvod

Plynové kotle, kondenzační kotle, tepelná čerpadla - VIPS gas s.r.o.

Hlavním úkolem těchto stránek je poskytnout uživatelům kompletní sortiment z oboru vytápění. Samozřejmě, že jsme nezapomněli ani na servisní techniky a projektanty, kteří zde najdou plnou technickou podporu včetně veškeré projektové dokumentace.

A jaké výrobky je možné v naší široké nabídce najít?

victrix-superior-kw-logo --- Kondenzační kotle IMMERGAS
Jedná se o ucelenou řadu kondenzačních kotlů, které se vyznačují vysokou účinností a výměníky z kvalitní korozivzdorné oceli AISI 304 L. Je samozřejmostí, že kondenzační kotle IMMERGAS s 5letou záruční dobou, které jsou vybaveny vestavěným zásobníkem TUV mají plášť zásobníku i spirálu z nerezové oceli. Samotná technologie kondenzace umožňuje ušetřit značné náklady za vytápění. Dále je na tomto místě potřeba zmínit i atraktivní vzhled kotlů IMMERGAS a jejich jednoduché ovládání.    
Rychlý odkaz na sekci kondenzačních kotlů IMMERGAS zde.
. .
. .
ub-2-vodoznak Stacionární nerezové zásobníky IMMERGAS
Stacionární nepřímotopné zásobníky TUV modelových řad UB INOX V2 a INOXSTOR V2 z nerezové oceli AISI 316 L s 20letou záruční dobou jsou určeny k ohřevu TUV ve spojení s jiným tepelným zdrojem, nejčastěji s plynovým kotlem. Soustava plynový kotel a nepřímotopný bojler svým výkonem zaručuje dostatečné množství TUV i pro velké bytové jednotky, provozovny a restaurace.
Stacionární nerezové zásobníky TUV modelových řad UB INOX V2 a INOXSTOR V2 díky nerezovému plášti a nerezové spirále vynikají dlouhou životností a vysokým komfortem při ohřevu TUV.
Rychlý odkaz na sekci stacionárních nerezových zásobníků TUV zde.
. .
.
magis-pro-erp-obsah-homepage Tepelná čerpadla vzduch/voda
Technologický vývoj jde nezadržitelně dopředu a to je jeden z důvodů, proč naleznete v našem sortimentu tepelná čerpadla vzduch/voda firmy IMMERGAS.
Firma IMMERGAS se může opřít o své dlouholeté zkušenosti z vývoje a výzkumu v oboru tepelných čerpadel. To vše je pak zúročeno v kvalitních výrobcích, které se mohou pyšnit vysokou účinností a špičkovou technologií. Nabízíme Vám dvě modelové řady tepelných čerpadel MAGIS PRO ErP a MAGIS COMBO, které jsou určeny pro vytápění a případný ohřev TUV. Rychlý odkaz na sekci tepelných čerpadel zde.
.
. .
immerwater-logo-web Tepelná čerpadla IMMERGAS pro ohřev TUV
Díky rozvoji technologií a jejich dostupnosti se v oboru tepelné techniky stále více prosazují zařízení, založená na principu tepelných čerpadel.
Protože se společnost IMMERGAS věnuje tepelné technice v celé šíři technologií, představuje Vám tepelná čerpadla typu vzduch/voda pro ohřev TUV ve vestavěných zásobnících o objemech 190 nebo 300 litrů.
Zásobník TUV pro IMMERWATER 300 V3 je vyroben z kvalitní nerezové oceli. Tepelné čerpadlo IMMERWATER 190 je osazen smaltovaným zásobníkem TUV. Navíc je IMMERWATER 300 V3 vybaven nepřímotopnou spirálou pro připojení dalšího tepelného zdroje pro ohřev TUV (typicky ohřev solárními tepelnými kolektory). Rychlý odkaz na sekci tepelných čerpadel zde.
. .
.
hr-obrazek-homepage-web Kondenzační plynové teplovzdušné agregáty
Kondenzační závěsné teplovzdušné agregáty jsou určeny do výrobních hal  nebo jiných průmyslových prostor. Díky kondenzační technologii jsou teplovzdušné agregáty HR velice účinné a úsporné.
Spalovací okruh je tvořen buď speciálním modulovaným premix hořákem na zemní plyn či propan. Tepelný výměník i spalovací komora jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli.
Rychlý odkaz na sekci průmyslového vytápění zde.
.
. .
xri-obrazek Plynové teplovzdušné agregáty
Závěsné či stacionární teplovzdušné agregáty jsou určeny do výrobních hal  nebo jiných průmyslových prostor.
Spalovací okruh je tvořen buď atmosférickými hořáky na zemní plyn či propan, nebo modulovanými hořáky s premixem. Tepelný výměník i spalovací komora jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli.
Rychlý odkaz na sekci průmyslového vytápění zde.
. .
. .

testo-300-obsah-homepage

Analyzátory spalin a další měřící přístroje pro servisní praxi
Pokud použijeme jednu z definic, tak můžeme tvrdit, že plynové kotle jsou vyhrazená plynová zařízení. S tím souvisí jejich pravidelné servisní prohlídky.
Zde můžeme servisním technikům plynových kotlů nabídnout širokou škálu analyzátorů spalin a jiných diagnostických nebo měřích přístrojů. V produktovém katalogu nabízíme detektory úniků plynů, endoskopy, termokamery, přesné dotykové a bezdotykové teploměry, průtokoměry a další přístroje, které servisním technikům pomohou při jejich každodenní práci. Samozřejmostí je i záruční a pozáruční servis včetně odborné technické podpory.
Rychlý odkaz na sekci diagnostických a měřících přístrojů zde.
 
 

Nabídka

KONTAKT

adresa VIPS gas s.r.o.
Na Bělidle 1135
460 06 Liberec 6

Tel.: 485 108 041

facebook-icon-small facebook-bily-web
více...

Anketa

Podle jakých kritérií vybíráte plynový kotel?
 
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací