Tisk

kombinované s průt. ohřevem


  Seřadit podle:

Immergas EOLO 21 Superior je nástěnný plynový kotel s uzavřenou spalovací komorou a nuceným odvodem spalin o tepelném výkonu 9 - 24 kW určený pro vytápění a průtokový ohřev TUV.
Immergas EOLO 24 Superior je nástěnný plynový kotel s uzavřenou spalovací komorou a nuceným odvodem spalin o tepelném výkonu 10 - 28 kW určený pro vytápění a průtokový ohřev TUV.
Immergas EOLO 27 Superior je nástěnný plynový kotel s uzavřenou spalovací komorou a nuceným odvodem spalin o tepelném výkonu 12 - 32 kW určený pro vytápění a průtokový ohřev TUV.
Immergas EOLO Eco 24 kW je ekologický nástěnný plynový kotel s nuceným odvodem spalin o tepelném výkonu 9 - 24 kW určený pro průtokový ohřev TUV a vytápění.
Immergas EOLO Eco 28 kW je ekologický nástěnný plynový kotel s nuceným odvodem spalin o tepelném výkonu 10 - 28 kW určený pro průtokový ohřev TUV a vytápění.
Immergas EOLO Maior 24 kW je nástěnný plynový kotel s uzavřenou spalovací komorou a nuceným odvodem spalin o tepelném výkonu 9 - 24 kW. Tento kotel je určen pro vytápění a průtokový ohřev TUV.
Immergas EOLO Maior 24 kW VIP je nástěnný plynový kotel s nuceným odvodem spalin o tepelném výkonu 9 - 24 kW určený pro průtokový ohřev TUV a vytápění.
Immergas EOLO Maior 28 kW je nástěnný plynový kotel s uzavřenou spalovací komorou a nuceným odvodem spalin o tepelném výkonu 10 - 28 kW. Tento kotel je určen pro vytápění a průtokový ohřev TUV.
Immergas EOLO Maior 28 kW VIP je nástěnný plynový kotel s nuceným odvodem spalin o tepelném výkonu 10 - 28 kW určený pro průtokový ohřev TUV a vytápění.
Immergas EOLO Mini je nástěnný plynový kotel s uzavřenou spalovací komorou a nuceným odvodem spalin o tepelném výkonu 6 - 23 kW určený pro vytápění a průtokový ohřev TUV.
Immergas EOLO Star je nástěnný plynový kotel s uzavřenou spalovací komorou, nuceným odvodem spalin a bithermickým výměníkem o tepelném výkonu 6 - 23 kW určený pro vytápění a průtokový ohřev TUV.

  • «« Začátek
  • « Předchozí
  • 1
  • Následující »
  • Konec »»


Zobrazit #  
Výsledky 1 - 11 z 11

Nabídka

KONTAKT

adresa VIPS gas s.r.o.
Na Bělidle 1135
460 06 Liberec 6

Tel.: 485 108 041

facebook-icon-small facebook-bily-web
více...

Anketa

Podle jakých kritérií vybíráte plynový kotel?
 
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací