úvodImmergas plynové kotleregulace kotlů > regulace do 32 kW
Tisk

regulace do 32 kW


  Seřadit podle:

Bezdrátová modulační řídicí jednotka CARV2 je programovatelný prostorový termostat. Umožňuje nastavení a posuv ekvitermní křivky i časové řízení okruhu TUV ve čtyřech intervalech.
Deska relé pro ovládání externích prvků. Umožňuje vícezónové řízení topné soustavy, signalizaci poruchy kotle, signalizaci provozu kotle a ovládání externího plyn. ventilu.
Pomocí chytrého telefonu či tabletu a aplikace DOMINUS je možné vzdáleně řídit vybrané typy kotlů IMMERGAS.
Regulátory RVS jsou aplikační regulátory určené pro ekvitermní regulaci plynových kotlů či jiných zdrojů tepla.
Interface slouží pro zapojení kondenzačních kotlů VICTRIX Superior 32 X 2 ErP do kaskády. Kaskáda kotlů a topné okruhy jsou řízeny pomocí regulace THETA.
Programovatelný bezdrátový termostat RT310i s možností vzdáleného ovládání prostřednictvím aplikace pro Android nebo iOS.
Multizónová centrála umožňuje nezávislé řízení 4 topných zón o stejné teplotě, nebo 1 přímé a druhé směšované zóny. Lze ji instalovat s kotli IMMERGAS VICTRIX TERA, VICTRIX TT ErP, VICTRIX EXA ErP.
Modulační řídicí jednotka ARC Uni je programovatelný prostorový termostat, který nahrazuje ovládací panel kotle. Umožňuje volbu a nastavení ekvitermních křivek a teplotní řízení okruhu TUV.
Modulační řídicí jednotka CARV2 je programovatelný prostorový termostat, který nahrazuje ovládací panel kotle. Umožňuje nastavení a posuv ekvitermní křivky i časové řízení okruhu TUV ve čtyřech intervalech.
Modulační řídicí jednotka CRD je programovatelný prostorový termostat, který nahrazuje ovládací panel kotle. Umožňuje teplotní řízení okruhu TUV.
Modulační řídicí jednotka Super CAR je programovatelný prostorový termostat, který nahrazuje ovládací panel kotle. Umožňuje nastavení a posuv ekvitermní křivky i časové řízení okruhu TUV.
Týdenní programovatelný termostat typu ON/OFF ve drátovém provedení.
Venkovní sonda pro ekvitermní regulaci

  • «« Začátek
  • « Předchozí
  • 1
  • Následující »
  • Konec »»


Zobrazit #  
Výsledky 1 - 13 z 13

Nabídka

KONTAKT

adresa VIPS gas s.r.o.
Na Bělidle 1135
460 06 Liberec 6

Tel.: 485 108 041

facebook-icon-small facebook-bily-web
více...

Anketa

Podle jakých kritérií vybíráte plynový kotel?
 
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací