Tisk

nepřímotopné


  Seřadit podle:

Stacionární nepřímotopné bojlery řady INOXSTOR V2 jsou určeny k ohřevu TUV ve spojení s jiným tepelným zdrojem, nejčastěji s plynovým kotlem či solárním systémem. Objem bojleru TUV je 203 litrů.
Stacionární nepřímotopné bojlery řady INOXSTOR V2 jsou určeny k ohřevu TUV ve spojení s jiným tepelným zdrojem, nejčastěji s plynovým kotlem či solárním systémem. Objem bojleru TUV je 279 litrů.
Stacionární nepřímotopné bojlery řady INOXSTOR V2 jsou určeny k ohřevu TUV ve spojení s jiným tepelným zdrojem, nejčastěji s plynovým kotlem či solárním systémem. Objem bojleru TUV je 480 litrů.
Stacionární nepřímotopné bojlery řady UB INOX V2 jsou určeny k ohřevu TUV ve spojení s jiným tepelným zdrojem, nejčastěji s plynovým kotlem či solárním systémem. Využitelný objem bojleru TUV je 129 litrů.
Stacionární nepřímotopné bojlery řady UB INOX V2 jsou určeny k ohřevu TUV ve spojení s jiným tepelným zdrojem, nejčastěji s plynovým kotlem či solárním systémem. Využitelný objem bojleru TUV je 199 litrů.
Stacionární nepřímotopné bojlery řady UB INOX V2 jsou určeny k ohřevu TUV ve spojení s jiným tepelným zdrojem, nejčastěji s plynovým kotlem či solárním systémem. Objem bojleru TUV je 84 litrů.

  • «« Začátek
  • « Předchozí
  • 1
  • Následující »
  • Konec »»


Zobrazit #  
Výsledky 1 - 6 z 6

Nabídka

KONTAKT

adresa VIPS gas s.r.o.
Na Bělidle 1135
460 06 Liberec 6

Tel.: 485 108 041

facebook-icon-small facebook-bily-web
více...

Anketa

Podle jakých kritérií vybíráte plynový kotel?
 
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací