Společnost VIPS vznikla v roce 1990 jako společenství odborníků zabývajících se tepelnými zařízeními na plyn a topný olej. Na náš trh přivedla v roce 1992 známou italskou firmu LAMBORGHINI a její výrobní program v sektoru vytápění. V roce 1997 byla společnost transformována na společnost s ručením omezeným zabývající se obchodem, servisem a školením v oblasti vytápěcí techniky. Ke společnosti VIPS přistoupila 1. 1. 2005 zahraniční finanční skupina IMMERFIN, jenž je mimo jiné vlastníkem firmy IMMERGAS jednoho z největších výrobců plynových nástěnných kotlů na světě. Toto spojení umožní firmě VIPS  posílení své pozice na našem trhu.

Obchodní a servisní firma VIPS vsadila na špičkovou odbornost při nákupu, prodeji a servisu v oblasti vytápění. Informace od výrobců doplněné o vlastní poznatky a zkušenosti z bohaté praxe předává ve svém školícím středisku obchodním zástupcům, prodejcům, instalatérům, projektantům a servisním technikům. Zákazníkům tak poskytuje maximum informací při nákupu technicky vyspělých výrobků a technologií. Velká pozornost je ve firmě věnována na zajištění spolehlivého servisu.
K firemní filosofii patří, že k úspěšnému obchodu s technicky vyspělými výrobky nestačí pouze obchodní talent, ale je nutná také vysoká odbornost a profesionální přístup. Společnost aktivně spolupracuje i při vývoji nových výrobků. Pečlivě vybírá jednotlivé typy výrobků pro možnost použití na našem trhu. Podrobně je seznámena s jejich výrobou. Některé výrobky jsou upravovány v souladu  s jejími  požadavky. Vysoká kompetentnost budí pozornost a uznání samotných výrobců. Výsledkem je, že společnost VIPS na našem trhu zastupuje tyto společnosti:Kategorie


V této úrovni nejsou žádné produkty, níže si vyberte podkategorii k zobrazení.