úvodTesto měřící technika > Analyzátory spalin
Tisk

Analyzátory spalin


  Seřadit podle:

Sonda pro nízké tlaky vyniká nejvyšší přesností v měření tlaků a to v oblasti jednotek Pascalů. Ve spojení s alyzátorem spalin umožňuje tzv. 4 Pascalové měření.
Analyzátor spalin testo 300 nabízí profesionální měření na systémech vytápění. Vysoce kvalitní senzory, intuitivní ovládání s technologií Smart-Touch, odesílání zpráv z měření prostřednictvím e-mailu.
Analyzátor spalin testo 300 Longlife nabízí profesionální měření v oboru vytápění. Vysoce kvalitní senzory, intuitivní ovládání s technologií Smart-Touch, odesílání zpráv z měření prostřednictvím e-mailu.
Analyzátor spalin testo 300 Longlife Basic nabízí měření v oboru vytápění. Vysoce kvalitní senzory, intuitivní ovládání Smart-Touch, odesílání zpráv z měření prostřednictvím e-mailu.
Analyzátor spalin testo 300 Longlife Pro nabízí profesionální měření v oboru vytápění. Vysoce kvalitní senzory, intuitivní ovládání Smart-Touch, odesílání zpráv z měření prostřednictvím e-mailu.
Analyzátor spalin testo 300 Longlife Standard nabízí komfortní měření v oboru vytápění. Vysoce kvalitní senzory, intuitivní ovládání Smart-Touch, odesílání zpráv z měření prostřednictvím e-mailu.
Testo 310 je měřící přístroj nové generace analyzátorů spalin. Je zaměřen na 4 základní funkce měření: spaliny / tah / CO v okolí / tlak.

  • «« Začátek
  • « Předchozí
  • 1
  • Následující »
  • Konec »»


Zobrazit #  
Výsledky 1 - 7 z 7

Nabídka

KONTAKT

adresa VIPS gas s.r.o.
Na Bělidle 1135
460 06 Liberec 6

Tel.: 485 108 041

facebook-icon-small facebook-bily-web
více...

Anketa

Podle jakých kritérií vybíráte plynový kotel?
 
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací