úvodÚprava otopné vody > Inhibitory a ochranné kapaliny
Tisk

Inhibitory a ochranné kapaliny


  Seřadit podle:

Čistící prostředek řady BCG HR je určen pro vyčištění topné soustavy, chladících systémů a rozvodů vody. Účinně zbavuje systémy rzi, vápenatých usazenin a kalů.
Inhibitor koroze pro uzavřené topné, podlahové nebo chladící systémy. Účinně zabraňuje tvorbě usazenin na vnitřních stěnách všech komponent topného systému. Vhodný pro všechny typy kotlů Immergas.
Přípravek je určen pro aplikaci do nových podlahových systémů. Obsahuje stabilizovaný biocidní roztok, který v systémech podlahového vytápění vytváří antibakteriální prostředí.
Přípravek účinně odstraňuje kaly a nečistoty ze stávajících topných systémů. Ideální použití přípravku před instalací nového kotle na starší topný systém. Čištění se provádí za provozu bez rizika pro kotel.
Měřitelný inhibitor pro systémy ústředního vytápění. Přípravek výrazně redukuje korozní pochody a zabraňuje vzniku úsad. Vhodný pro všechny typy kotlů Immergas.
Přípravek je vysoce účinný čistící prostředek na odstraňování problematických usazenin na bázi vápníku a oxidů železa z topných soustav, radiátorů a tepelných výměníků.
Koncentrovaný inhibitor koroze pro uzavřené topné, podlahové nebo chladící systémy. Účinně zabraňuje tvorbě usazenin na vnitřních stěnách všech komponent top. systému. Vhodný pro všechny kotle Immergas.
Koncentrovaný čisticí prostředek řady VIPS SR je určen pro vyčištění topné soustavy, chladicích systémů a rozvodů vody. Účinně zbavuje systémy rzi, vápenatých usazenin a kalů.

  • «« Začátek
  • « Předchozí
  • 1
  • Následující »
  • Konec »»


Zobrazit #  
Výsledky 1 - 8 z 8

Nabídka

KONTAKT

adresa VIPS gas s.r.o.
Na Bělidle 1135
460 06 Liberec 6

Tel.: 485 108 041

facebook-icon-small facebook-bily-web
více...

Anketa

Podle jakých kritérií vybíráte plynový kotel?
 
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací