úvodÚprava otopné vody > Magnetické odkalovací filtry
Tisk

Magnetické odkalovací filtry


  Seřadit podle:

Speciální nerezové přírubové filtry modelové řady COMMERCIAL jsou určeny do průmyslových instalací velkých topných soustav. Velmi účinně odstraňují magnetické i nemagnetické nečistoty a kaly.
Filtr modelové řady MICRO je určen pro instalaci do potrubí topných soustav. Velmi účinně odstraňuje magnetické i nemagnetické nečistoty a kaly. Nesnižuje průtok topné vody soustavou.
Filtr modelové řady MICRO 2 je určen pro instalaci do potrubí topných soustav. Velmi účinně odstraňuje magnetické i nemagnetické nečistoty a kaly. Nesnižuje průtok topné vody soustavou. Snadno se čistí.
Filtr modelové řady PROFESSIONAL je určen pro instalaci do potrubí topných soustav. Velmi účinně odstraňuje magnetické i nemagnetické nečistoty a kaly. Nesnižuje průtok topné vody soustavou.
Filtr modelové řady PROFESSIONAL 2 je určen pro instalaci do potrubí topných soustav. Velmi účinně odstraňuje magnetické i nemagnetické nečistoty a kaly. Nesnižuje průtok topné vody soustavou.
Filtr modelové řady PROFESSIONAL 2XP je určen pro instalaci do potrubí topných soustav. Velmi účinně odstraňuje magnetické i nemagnetické nečistoty a kaly. Nesnižuje průtok topné vody soustavou.
Filtr je určen pro instalaci do potrubí topného systému. Velmi účinně odstraňuje magnetické nečistoty a kaly. Nesnižuje průtok topné vody soustavou. Snadno se čistí.
Filtry řady MAGNETIC jsou určeny pro instalaci do potrubí topného systému. Velice účinně odstraňují magnetické a nemagnetické nečistoty. Nesnižují průtok topné vody soustavou. Snadno se čistí.

  • «« Začátek
  • « Předchozí
  • 1
  • Následující »
  • Konec »»


Zobrazit #  
Výsledky 1 - 8 z 8

Nabídka

KONTAKT

adresa VIPS gas s.r.o.
Na Bělidle 1135
460 06 Liberec 6

Tel.: 485 108 041

facebook-icon-small facebook-bily-web
více...

Anketa

Podle jakých kritérií vybíráte plynový kotel?
 
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací